![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 8597038
*
nr 859 7038
Vitrinskåp
50-tal, Teak, SMF, längd: 80 cm, djup: 41 cm, höjd: 170 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 19:40:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/11 17:52:15
1
500 kr
10/11 17:57:49
2
500 kr
11/11 17:49:56
3
700 kr
11/11 19:29:00
4
1.100 kr
11/11 19:30:29
3
1.000 kr
11/11 19:30:55
3
1.300 kr
11/11 19:32:21
4
1.300 kr
11/11 19:34:22
4
Vinnande bud
11/11 19:35:42
3
1.500 kr
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bokskåp matsalsskåp skåp skåp med vitrin smf teak teakmöbler trä vitrinskåp
-
5198 Bokhylla
Betsad Furu. Bredd: 70 cm, djup: 25 cm, höjd: 140 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:42
-
6113 Bokhylla
med lådor Ulferts. Bredd: 61 cm, djup: 43 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:53
-
5188 Bokhylleskåp
2 st. Bredd: 90 cm, djup: 42 cm, höjd: 191 cm, nyckel
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:46
-
6284 Cake stand
höjd: 88 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:53
-
6060 Dockskåp
med möbler, bland annat badkar, piano, fladdermusf..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:01
-
5106 Hängskåp
1800-tal. Bredd: 66 cm, djup: 28 cm, höjd: 68 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:22
*
Vitrinskåp
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7038
Vitrinskåp
50-tal, Teak, SMF, längd: 80 cm, djup: 41 cm, höjd: 170 cm
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/11 17:52:15 | 1 | 500 kr |
10/11 17:57:49 | 2 | 500 kr |
11/11 17:49:56 | 3 | 700 kr |
11/11 19:29:00 | 4 | 1.100 kr |
11/11 19:30:29 | 3 | 1.000 kr |
11/11 19:30:55 | 3 | 1.300 kr |
11/11 19:32:21 | 4 | 1.300 kr |
11/11 19:34:22 | 4 | Vinnande bud |
11/11 19:35:42 | 3 | 1.500 kr |
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{6A397493-FB3C-4E07-9D0D-A539D6C2879D}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bokskåp matsalsskåp skåp skåp med vitrin smf teak teakmöbler trä vitrinskåp
-
5198 Bokhylla
Betsad Furu. Bredd: 70 cm, djup: 25 cm, höjd: 140 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:42 -
6113 Bokhylla
med lådor Ulferts. Bredd: 61 cm, djup: 43 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:53 -
5188 Bokhylleskåp
2 st. Bredd: 90 cm, djup: 42 cm, höjd: 191 cm, nyckel
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:46
-
6284 Cake stand
höjd: 88 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:53 -
6060 Dockskåp
med möbler, bland annat badkar, piano, fladdermusf..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:01 -
5106 Hängskåp
1800-tal. Bredd: 66 cm, djup: 28 cm, höjd: 68 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:22